Соціальний проект вже розпочато!

Мета і завдання акції :

Збір коштів для допомоги дитячим будинкам. (З переліком дитячих закладів, на які будуть спрямовані кошти, можна ознайомитись за посиланням.)

КОМПАНІЇ, ЯКІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ

Суть акції :

В Києві стартувала акція по збору макулатури «Збережи дерево - допоможи дітям!».

В рамках соціального проекту ТОВ «СРТ-ЦЕНТР» приймає, готові до вивозу паперових відходів: непотрібні зошити, книги, газети, журнали, рекламну продукцію, картон і т.д., щоб потім здати макулатуру на переробку, а виручені гроші витратити на вихованців дитячих будинків.

Запрошуємо приєднатися до проекту організації і підприємства Києва!

Підтримати акцію дуже просто – необхідно зібрати макулатуру, яка утворюється як юридичними так і фізичними особами. Потім повідомити менеджеру компанії: об’єм  макулатури, вашу адресу і контактне лице для зв’язку. У домовлений день і час наші працівники організують вивезення вантажу автомобілем компанії.

Ви також можете допомогти інформаційно – популяризувати проект на ваших сайтах, в соціальних мережах, власних друкованих ЗМІ.

Немає у світі нічого прекраснішого, ніж щасливі очі та посмішки дітей. А ваша небайдужість та участь у цьому проекті допоможуть стати здоровішими та щасливішими тим, хто найбільше цього потребує.

Пам'ятайте, що переробка однієї тонни макулатури економить 10 дерев, 20 000 літрів води, 1000 кВт електроенергії, іонізований кисень, що достатньо для 30 осіб. А зібрані від здачі макулатури кошти допоможуть дітям.